o nás

„Čím přesněji se vyjadřuji, tím přesněji myslím“.

 

Feuersteinovo centrum vzniklo z iniciativy lektorek Feuersteinovy metody instrumentálního obohacování s cílem poskytnout především dětem, ale i dospělým, kteří se potýkají s jakýmikoli problémy v oblasti učení, prostor ke kvalitnímu a hlavně účinnému seberozvoji.
Při práci s klienty využíváme Montessori terapii podle Lore Anderlik a Feuersteinovu metodu instrumentálního obohacování.  Naše lektorky a terapeutky jsou vyškolené v metodách Fonemetického uvědomění ruského psychologa Elkonina a v metodě Nápravy deficitů dílčích funkcí podle  Brigitte Sindelar. V přípravě dětí na vstup do školy kombinujeme instrumentální obohacení  s montessori pedagogikou.
Zaměřujeme se rovněž na práci s dětmi a dospělými s handicapy v oblasti myšlení a silně podporujeme inkluzi všech lidí do společnosti.

Nabízíme výuku dětí i dospělých, vzdělávací kurzy pro rodiče i pedagogické pracovníky, poradenství a vyšetření učebního potenciálu podle Reuvena Feuersteina či deficitů dílčích funkcí podle Brigitte Sindelar. V naší nabídce naleznete rovněž individuální i skupinové jazykové kurzy pro všechny věkové skupiny (němčina, angličtina, francouzština, italština).

V březnu 2018 nově otevíráme školku pro děti ve věku 2 – 6 let vedenou v duchu Feuersteinovy metody, zkušenosti zprostředkovaného učení a montessori pedagogiky.

Všechny naše lektorky mají absolvované akreditované kurzy příslušných metod.

Leden 23, 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *